Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

En Güzel Hepsi Fan Sitesi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Eren nasıl karınca yermiş...

+3
gülçinnn
yasemin_ecem
zeynepfenerbahce
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Eren nasıl karınca yermiş... Empty Eren nasıl karınca yermiş... Çarş. Ara. 10, 2008 6:28 pm

zeynepfenerbahce

zeynepfenerbahce
Yeni Üye
Yeni Üye

Arkadaşlar eğer bu yazı varsa çok özür dilerim.Varsa da kilitlenebilir ama ben yok diye bildiğim için koyayım dedim.İşte Eren`in karınca yeme macerası ;

Eren: Bahçe katinda oturuyorduk. Bahçeli bir evdi. Masada mutfak masasinda bal ve reçel hep dururdu. Onlar hani buzdolabına konmuyordu ve çok fazla karıncalanıyordu, karıncalarin yolu vardi; şekerin ve reçelin içine girerdi. Ben de küçükken her seferinde ayıklardım çaya ve süte koyarken, reçellerden ayiklamazdim öylece ekmegimin üstüne sürerdim karincalarla birlikte...

Eren böyle karınca yemiş işte.

2Eren nasıl karınca yermiş... Empty Geri: Eren nasıl karınca yermiş... Cuma Ara. 12, 2008 2:36 pm

yasemin_ecem

yasemin_ecem
Moderatör
Moderatör

sağol canım

3Eren nasıl karınca yermiş... Empty Geri: Eren nasıl karınca yermiş... Perş. Ocak 08, 2009 2:22 pm

gülçinnn

Sitenin En Hepsicisi
Sitenin En Hepsicisi

inanmıyorum nasıl yer ya

4Eren nasıl karınca yermiş... Empty Geri: Eren nasıl karınca yermiş... Perş. Ocak 15, 2009 10:01 pm

ösqenur

ösqenur
Süper Moderatör
Süper Moderatör

gülçinnn demiş ki:inanmıyorum nasıl yer ya

http://www.gruphepsifanclub.net

5Eren nasıl karınca yermiş... Empty Geri: Eren nasıl karınca yermiş... Cuma Nis. 10, 2009 5:51 pm

Miss. Kemer

Miss. Kemer
Moderatör Adayı
Moderatör Adayı

saol cnm

6Eren nasıl karınca yermiş... Empty Geri: Eren nasıl karınca yermiş... Ptsi Haz. 22, 2009 7:52 pm

*TuĞçE*

*TuĞçE*
Admin
Admin

Teşekkürler cnm:)
ama nasıl yiyor onu

7Eren nasıl karınca yermiş... Empty Geri: Eren nasıl karınca yermiş... C.tesi Ekim 24, 2009 9:50 pm

yoshy*kolik

yoshy*kolik
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

saol cnm

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]