Grup Hepsi Fan Club

En Güzel Hepsi Fan Sitesi


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

2009 falı (boğa)

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 2009 falı (boğa) Bir Cuma Ocak 09, 2009 5:34 pm

gülçinnn


Sitenin En Hepsicisi
Sitenin En Hepsicisi
BOĞA (21 Nisan-20 Mayıs)

GENEL ÖZELLİKLERİ


TOPRAK GRUBU Pratik, sabırlı, sebatlı, verimli
Yöneticisi Venüs
Renkleri Pembe, mavi
Meslek İnşaatçı, çiftçi, bankacı, devlet memuru, sanayici, mimar, muhasebeci, açık arttırma memuru, kuyumcu, ressam, özellikle şarkıcı
Kariyer Kova
Aşk Mars, Plüton
Para Merkür
Sağlık ve İş Venüs
İhtiyaç Duyduğu Özellik Esneklik
En İyi Özellikleri Sabırlı, Sadık, Dayanıklı, İstikrarlı, Düzenli, uyumlu ve iyi huylu
Önde Gelen İhtiyacı Maddi-Manevi rahatlık
Kötü Huyları Sert, İnatçı, Aşırı sahiplenme, Maddiyatçı
En İyi Anlaştığı Burç Başak-Oğlak
Hiç Anlaşamadığı Burç Aslan-Akrep-Kova
Maddi İkizler
Evlilik Akrep
Manevi Koç-Oğlak
Uğurlu Günü Cuma

Genel Durum
Sakin ve sabırlı Boğalar bu yıl yıllardır gösterdikleri sabrın karşılığını alacaklar. Hayal ettikleri noktaya yaklaşmak onlara farklı bir cesaret verecek ve iş kariyerleri tavan yapacak.Emin adımlarla yürümenin zevkini yaşayacaksınız.Aşk hayatınızda daha bir sorumluluk almanın geldiğini göreceksiniz.İkili ilişiklerinize ciddi bir şekilde yaklaşacaksınız.Geçen yılki engelleri bu yıl aşmanız gereken durumlar söz konusu.

Aşk Hayatınız
24 Ocakta duygusal ilişkilerinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. 5 Şubata kadar Aşk gezegeniniz Mars, 8. evinizi etkileyecek. Özgürce hareket etmek istemenize rağmen, başkalarını şartlarına bağlı kalmak sizi sinirlendirecektir. İsteklerinizdeki artış, duygularınız ve kendi doğrularınız paralelinde önem kazanacak. Çabalarınız ve amaçlarınızda takıntılarınız, kişisel isteklerinizle örtüşecek. Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek için konuları bütün yönleriyle kafanızda şekillendirmeniz gerekiyor. 6 Martta Venüs geri hareketine başlayacağı için, evlilikle ilgili kararlar almamalısınız. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Fakat, yardım etme duygunuz oldukça yoğun olduğu için birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. 22 Nisanda Venüs ve Mars kavuşumu, aşk duygularını ortaya çıkaracak. Tutkular ön planda olacak. Cinsel enerjinizin yüksek oluşu ve sık davetlere katılmanızdan dolayı, ani gelişen ilişkiler konusunda temkinli olmalısınız. 6 Haziranda Venüs'ten olumlu etkiler almaya başlayacaksınız. Dış görünüşünüze daha fazla önem vereceksiniz. Duygusal coşkularınız ve yaratıcılığınız ön planda olacak. İlişkinizi abartmak ve beslemek adına hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Bazılarınız partnerleriniz için olumlu çabalar içinde olacak belki de sonradan vazgeçeceğiniz duygularınızı o an için yücelteceksiniz. 3 Ağustosta Merkür Aşk hayatınız daha bir canlandıracak ve bol flörtlü dönemlerinizden birini yaşayacaksınız. Karşılaştığınız kişilerde, fiziksellik yerine akıl ve düşünce yapısındaki sağlamlık gibi özellikler arayacaksınız. 15 Eylülden sonra aşk hayatınızda beklenmedik kopmalar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizdeki ana nedenleri bulmak için çaba göstermeniz gerekebilir. 8 Kasımda eş ve ortaklarla yapılan uyumlu iş birliği size potansiyel ve rahatlama kazandıracak. 28 Aralıkta Venüs ve Plüton kavuşumu ihtiraslı ve yüksek tutkulu ilişkileri beraberinde getirecektir. Cinsel enerjinizin ve fiziksel enerjinizin güçlü olduğu dönem.

İş Hayatınız
01 - 11 Ocak tarihleri arasında kariyerinizle ilgili büyük bir genişleme mevcut. Bir çoğunuz beklediğiniz fırsatları yakalayacaksınız. Gezegeniniz Jüpiter; farklı ülke boyutlarında şansınızı denemenize yardım ediyor. Her şey, isteklerinizin seçimi bağlamında ilerliyor. Amaçlarınıza oldukça bağlısınız. Gizli, keskin ve yoğun planlar yapıyorsunuz. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız. 11 Ocaktan sonra Merkür'ün geri hareketinden olumsuz etkileneceksiniz. Bu dönem sözleşmeleri ve anlaşmaları fazla ciddiye almamalısınız. Yeni ve eski dostların bir araya gelmesi size keyifli saatler yaşatacak. Hatta eski bir projeyi canlandırma sohbetleri yapabilirsiniz. 4 Şubatta Mars kariyer evinize giriyor. Cesaret isteyen işlerden korkmayacaksınız. Sabır ve inatla isteklerinizin üstüne gitmeli ve aceleci olmamalısınız. Kökü eskilere dayanan sorunları gündeme getirmezseniz, sizi sıkacak durumlardan kurtulmuş olursunuz. Ayrıca onların size sataşmalarınız da izin vermemelisiniz. 17 Şubatta Mars ve Jüpiter kavuşumda; Bulunacağınız ortamlarda ışıltılı olmanızdan kaynaklanan bir kalabalık topluluğu sürekli sizi takip edecek. Bazılarınız bu durumdan rahatsız olabilirsiniz. Fakat siz kimseyi yargılamadan kendi yolunuza devam etmelisiniz. 8 Martta iş bağlantılarınız artacaktır. 20 Marttan sonra gizli düşmanlıklara dikkat etmelisiniz. 7 Mayısta sözleşmeler beklenmedik şekilde yön değiştirebilir ve canınız sıkılabilir. Gireceğiniz ortamlarda sizi destekleyecekleri gibi, size karşı çıkan kişilerde olacaktır. 23 Haziranda güç savaşı vereceğiniz kişilerin kimlikleri sizi rahatsız edecektir. 13 Temmuzda gelirlerinizde bir dalgalanma olabilir. Yanlış yatırımlardan uzak kalmalısınız. Kendinize güven kaybı duyabilirsiniz. 6 Ağustosta kariyer evinizde olacak olan ay tutulması sizi işinizden ve esleğinizden soğutabilir. Birlikte çalıştığınız kişilere bu dönemde dikkat etmelisiniz. 11 Eylülde yeni tanışacağınız kişilerle olumlu ve uyumlu beraberlikler kuracaksınız. Ortak organizasyonlar için uygun bir dönem. Yakın çevrenizle güven duygusu çerçevesi içinde yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Birçoğunuz yurt dışı avantajlarını kullanacaklar. Ailenizi ve yakınlarınızı ziyaret edecek, belki de yurt dışında yaşayan kardeş ve akrabalarınızın yanına gideceksiniz. 9 Ekimde pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçerken, kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. 5 Kasımda ilişkilerinizde etkileyici konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. 2 Aralıkta hisseli bir mirasınız ile ilgili olarak paylaşım yoluna gidebilirsiniz... Fakat bu dönem agresif olmamalısınız. Bu hareketinizin faydasını daha sonra görecek ve kendinizi takdir edeceksiniz. Yine bu dönem, partnerinizin iş durumları nedeniyle yer değiştirebilirsiniz, onunla birlikte yurt dışı kökenli projeler gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık
Bu yıl sağlıkla ilgili önemli bir şey görünmüyor. Yılın son aylarında sağlık evinize 29 Ekimde Satürn girecek. Artık daha temkinli yaşamayı öğreneceksiniz. Ruhani yönlerinizin ortaya çıkması kendinizi keşfetme konusunda size geniş bir vizyon sunacaktır. Çok çalışma ve detaylarla uğraşmak sizi yoracaktır. Zinde ve güçlü olmak istiyorsanız, bu yıl hobisel çalışmalara da yaşamınızda yer vermelisiniz Gireceğiniz ortamlarda tartışmalardan sakınmalısınız. Spor aktiviteleri, bedensel hareketler ve yürüyüşlerin size faydası olacaktır. Ay boyunca geceleri erken yatmaya gayret edin. Katılacağınız toplantılarda yiyeceklerinizi fazla abartmamalısınız. İçkiden ve sigaradan uzak kalmalısınız. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapacaktır. İlk bahar aylarında kendinizi zorlamalısınız. Yaza aylarında yaşamın tadını çıkarmalısınız.

Önemli Günler
Aşk Hayatı Olumlu günler: 5 Şubat, 22 Nisan,6 Haziran, 3 Ağustos, 8 Kasım, 28 Aralık Olumsuz günler: 24 Ocak, 6 Mart, 6 Ağustos,15 Eylül İş Hayatı: Olumlu Günler: 1-10 Ocak, 8 Mart, 9 Nisan, 13- Nisan ? 16 Nisan, 9 ekim Olumsuz günler: 17 şubat, 7 Mayıs, 23 Haziran, 6 Ağustos, 2Aralık


_________________
Kullanıcı profilini gör

2 Geri: 2009 falı (boğa) Bir Cuma Ocak 16, 2009 8:54 pm

yasemin_ecem

avatar
Moderatör
Moderatör
sağol canım

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz