Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

En Güzel Hepsi Fan Sitesi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Süper Nick Arşivi [DEV].... Sürekli Güncel..

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

***YoshY***

***YoshY***
Moderatör
Moderatör

Harbi Nickler
1- BoşVer! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMeyi Gücün YeTeRSe KahKahaya Boğ Beni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSe YureğiDeN Öp Beni
2- Savaşma Seviş. eN büyük savaş Sevişmektir zaten …
3- Kiz DiYe oNem VeRenin.. GuZeL DiYe Kaşar SeVenin! PaRa DiYe Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MeKaNini …….
4- Farkimi Farkına Vardınya .. ArTik Dönmesende Fark eTMeZ..
5- uMutLar Tükendi ve ben yine iÇiYoRum aNNe. .
6- SaLLanSaDa YıKıLmaz TahTim .. DeTayLAr AynaDir Fark’i YansiTir
7- Dedimya Güzelim Sayende Pisqopat Oldum ..
8- Ben uğrunda ölmeyi göze almışdım Ama sen uğrunda sinek öldürülecek adam değilmişsin..
9- Bizim aşkımız bir Türk filmi Gibiydi Baştan bakınca Sonunu Görebiliyordum ..

KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider… KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BeNDe SeNin GozLeRiNe Kanmsim GuNesin YeR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SeNin GozLerinDe yanmisim . .

GeL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLeriNe YasLandir DeLirMisim SeVDe BeNi usLandir..

Aşık olup ızdırap çekecegime, Nezle olup “Sumugumu” çekerim.

oLüm GeLdiği Zaman YaniMa GeLMe.. Senin için AzRaiLLe’e HeSap KiTap Yaparim !!

Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım “Sonsuz aSkım”..!

Tam KarsiYa GeÇeRKeN BirakTiğin ”O” eL BeNim ..

Aşk elmayı yemekle başlar, Armudu yemekle de sona erer

GeCeeLrin KaRanLiği YeTMeZ Gibi GunDuzLerimi De KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMe KaRanLikLArDa Ve SoGukLarda YaSamaYa AlisTim.

Umutsuz Nickler
HaLa UnutMAdım İhanetİNİ KALbiMİn KıyaMeT AlameTinİ VeReYİmDe Al Gİt EmaNeTiNİ SöYleseNe HanGi KurŞuN sEnindİ ben TEk seNLe YıkıLmaDıMm!!!!….

Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . .

mútluluklâr dílêrím yêní âskındâ sên bêní dú$únmedên ya$amana bak sênín dêrtlerínvarya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !

Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu DünyadanGöçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım..!

GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.

uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé GuLumSé

§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék KãdãrCé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında OlabilmekMidir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir

ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñOrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñtøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ

bi köpeiM wardı beNi sefer sayaRdı bi sefqiLim warDı köpeğiM kdr oLmadı =(
yarınLar hep qsL oLjak derLer 0ySa buqünLerde dünLerin yarını diiLmi ?? =S

doğarKen niçiN ağLadığımı yaşaDıkÇA anLıy0rm

beNden ayrıLmışSın ii haBer bir qsL buLmuşsun ii habeR bnDe bi yakışıkLı buLdum nabeeeeeeeeerrr !! =) =) kısKananLar çatLasın kiéé =)

iNat etMe yağmur bnDen fazLa ağLayamaSSSınn !!

tuZdan bir ewİm şekeRden bi sefqiLim warDı oLan oLdu=)yaqmur yaqdı =)=)

üÇ harfi yan yana qeTirmişLer qençLerin başına derT etmişLer =)

ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

ßazıLarı kendini artis sanıyo ama ßiLmiyoLarki onLarın artis oLduğu yerde yönetmen ßenim

Kaçırdığın her$ey için pi$manLık duyarsın..pi$manLık duyduğun hiç ßir$ey için sana acımam..!!!

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n…!:

*·$1·#§abrım §eLametimse intikamım feLaketindir…!!!

ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!

Rock Nickleri
* HoplayaROCK zıplayaROCK inanaROCK coşaROCK e birazcıkta matROCK dinlemek lazım ROCK*
*Gitarımın teline, sevgilimin eline, Rockcıların diline hastayım* Rockcu Çocuk isyanlarda, Onu paklar Metallica
* Özgürlüğün Anlamını Yeni Öğrendim, Senmişsin (u rock)
* BıRock Sana Gelsin
* Rocky Balboa Yumrukları Gibi Darbeli Benim Rock Sözlerim *pop dinleyip kıç sallayacağına rock dinleyip kafa salla daha iyi*
*Gitarımın teline, sevgilimin eline, Rockcıların diline hastayım
*Sil baştan başlamak gerek bazen,hayatı sıfırlamak sil baştan sevmek gerek bazen herşeyi unutmak…
*Sen korktukça sen kaçtıkça zorba da gelir üstüne
*Dursun zaman dursun diyorsun da oyun değil ki yaşamak.
*Bana hiç birşey söyleme ateş kül oldu içimdeYalan dostum aşk diye birşey yok,aşk dediğin üç günlük eğlence,bilemedin beş günsürsün kapılıp da sürünen çok
*Çoban oldum gidiyorum yapayalnız bu diyardanYolum uzun gör güzelim,vakit doldu ben gideyim küçük yaşta ağlar oldum fırtınamsın benim
*Bu kez pek bi afili yalnızlık ağlayan bir kadın kadar düşman
*Yok olup gitsem de sonumu bilsem,ölümü tatsam da yenilmem yine de senin için bütün zaferlerim
*Bir ben anlar severim, gözlerinden öperimAltındaki arabayı , sat sonra görüşelim
*Denize açıldım sevmeye sevilmeye anladım sevmek gibisi yok,yağmura soyundumyavaş yavaş yağar diye damlalarda yüzmek gibisi yok.
*Gömdün sandın gittiğindeBir demet çiçeğim bile yok.Toprak kaldım gittiğindeFiliz verdim de suyu yok
*Altı üstü 5 metreydi ,dertlerinin birikimiBelki biter dedin ama sen kaparsan gözleriniBertaraf et her şeyini kıymetini kısmetiniBelki yarın gelir ama bugün seni sevmedi ki
*Git gideceksen bekleme farklı değilsin sen de
*Hani benim hani benim hani benim olacaktın iki bahar önce okulun bitince bana varacaktın
*Ben sevmek,sevmek isterdim nerden bilirdim,sevenler ağlarmış!!!!
*Aşkın mapushane içinde ben mahkum,saçların parmaklık gözlerin gardiyan olmuş..
--------------------------------------------------------------------------------
Delikanlı nickler
Ne YaGmUrLaRda IsLanMıŞıM Ne aLeVLerDe YanMıŞım Sn Bnİ gülüm Hiç TaNıMamIşsın… (TaSoVaLı)

o KIZ B€N! A$ar ÇüNKü o B!r Ka$aR D€L!KANLI ADAm maN!Ta$IZda Ya$aR H!Ç B! KIZ BANA AYAK Ç€K€M€! Ç€Ks€ B!LE AYAKTA G€z€M€!…. ($€R@)

Biz edirneliyiz ceketımızı satar asfaltta yatarız karakol ewımız kelepce kol saatımız rakıyı susuz aşkı sonsuz yaşarız..

Unutursun demiştin gülüm.. O sözün bile yalanmış, unutamadım! Unutulmuyor be gülüm..

Bademlikten ferman geldikten sonra almanyada bile olsan kellen gider.. (ibrahim hançer)

Sultan olmuş kah*eler delikanlı olmuş i*neler hanım efendi olmuş sür*ükler mumla aranır bizim gibiler…!!!

Bu Sözlerim sana KaPaK olSuN !! iyi oturttum HeLaL olsun .. TiPiN yok ki ŞeKLin olsun .. HaDi janıM iKiLe Yolun açık olsun

Akıllı Msn nickleri

/x/ ]-[ "KaηatℓaЯı qırıℓmus kü¢çük qeℓebk" ]-[

мαѕυм ∂єιℓιz нιçвιяιмιz««ємιℓу»»

**ⓔⓖⓔⓡ..ⓓⓤⓝⓨⓐ...ⓓⓔⓛⓘⓚⓐⓝⓛⓘ...ⓞⓛⓢⓐⓨⓓⓘ...ⓨⓤⓥⓐⓡⓛⓐⓚ...ⓞ ⓛⓜⓐⓩⓓⓘ..**

çalış çalışacaksan çalışmayacaksan bırak okulu başkası çalışsın

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum…

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN

Gs. nickleri

Gü|m£k S£n!n !ç!n Hoß! O|suN £ğ£r ß!r GüN Ağ|@rS@n O D@ G@|@t@s@r@y Y£n!|!nc£ O|suN.

takımımı çok seviyorummmm

avrupayı sallayan cimbom TürkİyeYi hAydİ saLLar

en büyük fener catlayın cimomlular

#BENİ_KESSELER_KANIM_KIRMIZI_GÖZYAŞIM_SARI_AKAR#

mSndE-KRaL-LİgtE-saMPiyON-GA-LA-TA-SA-RAY

Avrupayı Sıra Sıra Dize GETİRDİK , Samiyenin Ortasına Bayrağı DİKDİK , Kalplerde yıldız gönüllerde ay Her ZAMAN ŞAMPİYON GALATASARAY ...

enbüyük fener ama ondan önce cimbom

galatasaray degil mi sonucta sozlerimizi calıpta sitelerine koyan bi kupa alan hemen havalanan galatasaray

Fb nickleri

(= fEnErBaHçE FoReVeR FENERR DÜNYAYI YENER GS Yİ EZEEEER =)

Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!

fenerli olunmaz fenerli doğulur

CİMBOMLULAR SİZE MÜJDE RÜYA YAZIP 4646 YA MESAJ ATIN ŞAMPİYONLUĞU RÜYANIZDA GÖRÜN

BEŞİKTAŞ GALATA AZ GELİR BİZE BÜYÜK TAKIMLAZIM ADIMIZIN BAŞ HARFİ F LE BAŞLAR AKAR KANIMIZ SARI LACİVERT EN BÜYÜK FENER BAHÇE

fenerbahçe yaşarken onu yenmeniz imkansız

Haydi şanlı Fener Senin Sevgin Omre Bedel Ne Kupalar Ne Oduller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dunyada Tek Istegim Var Mutlu Ol Yeter.

ne okulu bitirmek ne bir genç kızı sevmek en büyük dileğimiz seni şampiyon görmek

adı üstünde galatasaray tamı tamına bi şampuan

Çılgın nickler

BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni

Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum?

geRide kaLaNLarı çöP die aTmışım; köpeq oLaN buyuRsuN kaRışTırsıN

ßu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum

£ski Foto' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq?a qezeMeDı

AvRiL`iNdE dEdİğİ gİbİ--[DoN`t tElL mE]

ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur...

eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!

iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM, SevdikCe De TanıdıM (aYNı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi)

"..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

Or+amın ßittiqi yerde tarzımıZ iÇin ya$ar , $eklimiz iÇin öLüRüZZ

o KıZ ßeni a$ar çünkü o ßir ka$ar delikanlı adAm manitasızDa ya$ar ...!

qiden qitMi$tir qittiqi an hersey ßitmi$tirr ...!

yeminim yemin damarlarındaki kan canım olsun $enden ßaskasını $ewersem ßu can ßana haramm ol$unn

ßir ufacıq ilqiyi a$q; iki laf edeni DO$t $ANMA

Küçüqqen ÇiKolAta için aqlıordum $imdi i$e $enin için

A$q ilkokulda komedi, ortaokulda trajedi, lisede dram, imam HatipTe haramm

ßu asqın ßiletini istediqin qibi Kes nasılsa qidiorsun;çeq silahı daya sırtıma titrersem namerdim $EN WURDUN DA ßEN ÖLMEDİM Mİ ....!

Her qece çile çeke çeke ; ÇiLeK?$ yazdımm HeR y?Re

KaLßIm rApIm nEfReTiM CeZaM $aH Ve ]V[At.. [ kAlLe$cE YaZıLmI$Hh $EnArYoM ]

pARan warsa ye iç dostlar alem qörsün, paran yoqsa ewe qit ßaßan oqlunu qör$ün

Ceza ewi öz yuwamız idam ipi krawatımız rapciyiz can yakarızz delikanlının hastasıyız teq kursunla adam harcarızz ...!

dinime imanıma yaslı anama topal babama dilenci kardeşime sarhoş dedeme jiletci nineme müslümcü teyzemin üzerine yemin ederimki şun seni düşünüyorum <(-_-)> (mstf bzyq)

SaLLa BeNi BaĞlAmAZ kEnDi DüŞeN AğLAmAzZ...((damlaa-emree))

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !(damlaa-emree)

giden gitti kaLan sağLarLa gündeLik a$kLara dewam

ßeN sOkAk LaMbAsI dEğiLim CaNım HeR 10 mEtReDe BiR baNA rAstLaYaMaZsInn!...

bakma öyle!! attığım oltada makara olursun!! sewerimde,giderimde,dönerimde, sen sadece cümlemde nokta olursun dengesizim çatlağım ama çok tatlıyım!! uyuzum hayatımı yaşarken hayatına bi uğrar giderim... şeytan tüyüm war aldanıp yaklaşma.. yakarım elimde ***** olursun salağa yatarım... anlamam yalandan dolandan, hiç beklemem silerim!!dengesizim belirsizim... takip edemessin... benim ne yapacağımı ne düşündüğümü neyi istediğimi bilemessin boşuna uğraşma beni asla çözemessin!!! bi dediğimi iki ettirirsen beni rüyanda bile göremessin zaman geçer öyle biraz daha bakarsın alemlerede akarsın ama şunu unutma yerime bir ALLAHIN kulunu K O Y A M A Z S I N !!!.

ne kadar suç işlediysem o kadar özür diliyorum

мαкѕα∂ιм яüzgαя ∂єgιℓ ℓσ∂σѕ єѕтιямєк

*help çılgın var burada help *help

olmadığım insan olupta sevilmektense,kendim olduğum için nefret edilmeyi tercih ederim

YA AŞKIMA KARŞILIĞINI WER YADA PEŞİNDEN KOŞARKEN ESKİTTİĞİM AYAKKABININ PARASINI

BeN RaPtIm çOk mAnTıK TePtIm hIç dEğIl hEpTiM KoYu kArAmSaR ReNkTiM VeLhAsIl çIfTtEsInDe tEkTiM BiNlErCeSiNeKaRşI YeKtIm...

DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm

Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz

GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm

DéTayLAr AynaDir Fark?i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

http://www.kavakyellerifanclub.com

yasemin

yasemin
Yeni Üye
Yeni Üye

süperler hepsi sağol

En son ~~AyLiNHePsİ~~ tarafından C.tesi Kas. 22, 2008 9:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Edit by:~~AyLiNHePsİ~~)

yasemin_ecem

yasemin_ecem
Moderatör
Moderatör

hepsi çok güzel çok sağol canım

ösqenur

ösqenur
Süper Moderatör
Süper Moderatör

hadi bunlar da benden

düşLérimi qöRün öyLéySe.
sevDiğiniZi bNm qißi seviN.

qüLün héP qüLDükLérime.
sıkıySa öLün bakaLım.
héR güN öLDükLérime

hayaT o kDr zor mU ..?

qösLerİme baqMa çünKü onLar senİ seFdimi sakLayamIo ..

http://www.gruphepsifanclub.net

[miley]

[miley]
Yeni Üye
Yeni Üye

süperler çok saolun

http://kirazforum.eniyiforum.net

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-